Internet WIFI la priza

tudorghica1
Boboc
Boboc
Postări: 1

Internet WIFI la priza

Mesajde tudorghica1 » 31 Iul 2020, 13:19

Buna ziua.
Am 2 aparate Smart WiFi -internet la priza, unul in Voluntari Ilfov, si altul in Azuga Prahova .
Serviciul de internet furnizat de Telekom este groaznic, la fiecare 2,3 secunde dispare si reapare .
Am sesizat reprezentantii Telekom , si mi-au spus ca au furnizat aparatele fara antenele aferente in speranta ca au acoperirea in zonele respective, insa acum in loc sa le primesc prin curierat , ma plimba pe la magazinele acestora , care niciunul nu au antenele aferente aparatelor Smart WiFi.
Am solicitat prin email, magazinelor Telekom si partenere in numar de 11 , sami comunice daca au si pot sa-mi trimita cele doua seturi de antene.
Niciunul nu a raspuns cererii mele .
Voi sesiza , atat ANCOM-ul cat si ANPC-ul cu privire la serviciul de internet furnizat , de catre Telekom care este un dezastru , o hotie .
Dupa sesizare, voi renunta sa mai colaborez cu Telekom atat pe serviciile de internet cat si de televiziune si telefonie fixa.
Daca citeste vre-un reprezentant al acestei institutii , astept sa ma contacteze la 0729881155, sau email:tudorghica@gmail.com , sau sa-mi trimita prin curierat antenele , aferente aparatelor Smart WiFi . Multumesc.
0 x

Înapoi la “Internet Fix”