Nu am primit tableta

Oferte și bonusuri exclusiv online, extrabeneficii, modălitați de plată, livrare.
chelmus.cristina1
Boboc
Boboc
Postări: 1

Nu am primit tableta

Mesajde chelmus.cristina1 » 10 Oct 2017, 11:24

Buna ziua,

Am achizitionat serviciile telekom (televiziunea S si internet L) si am semnat contractul pe 6.09.2017. Pe data de 7.09.2017 am completat formularul de pe site. Acolo este specificat faptul ca tableta ajunge in MAXIM 30 de zile, dar acest lucru nu s-a intamplat.

Cod Client: R4170011469728

PS. Am realizat si o poza in momentul in care am formulat cererea pentru primirea tabletei. In cazul in care este nevoie o pot pune la dispozitia dvs.
0 x

Adi_S
Boboc
Boboc
Postări: 6

Re: Nu am primit tableta

Mesajde Adi_S » 11 Oct 2017, 13:19

Nici o sansa sa o mai primesti. Eu am scris pe forum mai multe solicitari reclamand faptul ca nu am primit tableta cadou care facea obiectul ofertei online.Am depus inclusiv reclamatie scrisa si tot nu am primit un raspuns . Toata treaba asta cu tableta cadou e doar o trzeapa data ;e telekom . Odata ce ai incheiat contractul pa tableta.
0 x

Alexandra
Moderator
Moderator
Postări: 104

Mesajde Alexandra » 12 Oct 2017, 12:54

Adi_S scrie:Nici o sansa sa o mai primesti. Eu am scris pe forum mai multe solicitari reclamand faptul ca nu am primit tableta cadou care facea obiectul ofertei online.Am depus inclusiv reclamatie scrisa si tot nu am primit un raspuns . Toata treaba asta cu tableta cadou e doar o trzeapa data ;e telekom . Odata ce ai incheiat contractul pa tableta.

Buna, Adi!

In primul rand, te rog sa respecti regulile acestui forum si sa nu mai postezi acelasi mesaj in mai multe topicuri.
Am trimis deja detaliile tale la verificare si voi reveni cu raspuns imediat ce primesc un raspuns.

Vreau sa te asigur ca absolut toti cei care sunt eligibili de tableta si au incheiat comanda via online, primesc tableta.

revin cu informatii.

O zi excelenta!
Alexandra
1 x

Alexandra
Moderator
Moderator

Mesajde Alexandra » 12 Oct 2017, 12:57

chelmus.cristina1 scrie:Buna ziua,

Am achizitionat serviciile telekom (televiziunea S si internet L) si am semnat contractul pe 6.09.2017. Pe data de 7.09.2017 am completat formularul de pe site. Acolo este specificat faptul ca tableta ajunge in MAXIM 30 de zile, dar acest lucru nu s-a intamplat.

PS. Am realizat si o poza in momentul in care am formulat cererea pentru primirea tabletei. In cazul in care este nevoie o pot pune la dispozitia dvs.

Buna, Cristina!

Am trimis sesizarea ta catre colegii mei si revin cu informatii.

Multumesc,
Alexandra
0 x

Alexandra
Moderator
Moderator

Mesajde Alexandra » 16 Oct 2017, 17:31

chelmus.cristina1 scrie:Buna ziua,

Salutare,

am verificat cu colegii mei si mi-au promis ca vei primi tableta pana la sfarsitul acestei saptamani. Astept confirmarea ca ai primit-o.

O seara buna,
Alexandra
0 x

Înapoi la “Oferte, plată & livrare”