Pentru toti cei care vor sa-si faca abonament la telekom

Abonamente, voce mobilă, extraopțiuni, migrare cartelă-abonament, Roaming, servicii, reînnoire.
radoi_cosmina1
Boboc
Boboc
Postări: 1

Re: Pentru toti cei care vor sa-si faca abonament la telekom

Mesajde radoi_cosmina1 » 20 Dec 2017, 10:45

:evil: total de acord cu lipsa de respect si cu incarcariile la faturi
0 x

nscutelnicu1
Boboc
Boboc
Postări: 2

Mesajde nscutelnicu1 » 28 Dec 2017, 16:12

Doamne Dumnezeule credeam ca sunt singurul :)) Eu cred ca Telekomul se duce de rapa. Si daca vreti parerea mea se duce voit. Am citit acum cateva luni in presa economica despre cum nemtii (aia corecti cum crede toata lumea) vor sa scada valoarea companiei pe piata ca sa poata cumpara si restul din ea dar mai ieftin. Nu este posibil ca inainte lucrurile mergeau bine si acum sa mearga in halul asta. Si nu cred ca Telekomul face ceva de genul asta in Germania. Eu am platit factura integral si doua zile mai tarziu cand au emis o noua factura aveam sold pecedent !!
0 x

mirela8681
Boboc
Boboc
Postări: 1

Mesajde mirela8681 » 12 Ian 2018, 12:07

Nu va faceti abonamente le telekom! Eu am facut greseala sa-mi portez nr. pentru a alege un abonament cu minute si net nelimitat. Una scrie in contract si alta am primit. adica net =0 si minute cica in roaming! Sun de 3 zile la serviciul clienti, de 3 ori mi s-a spus ca se rezolva si de atunci sunt tot cu ochii-n soare , ca in telefon nu am ce cauta: net=0 si minutele tot in roaming. Servicul clienti practic nu exista, stau aproximativ 1 ora ca sa-mi raspunda cineva ca apoi sa-mi dea legatura in alta parte... dupa vreo 30 min raspunde cineva sau se intrerupe... Deci : regret nespus ca am ales acest operator de telefonie si recomand ci colegilor care au avut intentia sa isi faca abonament la ei sa fuga cat mai departe de telekom. Acum incerc sa renunt la contract si sa ma mut in alta parte...
0 x

Înapoi la “Telefonie mobilă”