Portare cu probleme

Internet fix, abonamente, opțiuni, aplicația FON, configurări routere Wi-Fi.
marinelenalili1
Boboc
Boboc
Postări: 1

Portare cu probleme

Mesajde marinelenalili1 » 12 Ian 2018, 18:25

Bună ziua mă numesc marin Viorel numărul meu de telefon este 0765441397, este un număr vechi între primele numere vândute de cei de la Cosmote, am stat în ploaie la rând să iau această cartela ,,ani de zile am reclamat faptul că nu am semnal în casă, În craiova in mijlocu orașului, dar nu s-a făcut nimic ...aceeași replică se rezolva în cel mai scurt timp.
La sfârșitul contractului am decis sa ma portez in rețeaua Vodafone ..de 3 săptămâni nu mai primesc apeluri din rețeaua Telecom .. am sunat la Vodafone și mi sa spus ca se cunoaște problema ..
Am început sa cred ca Telecom vrea sa ne pedepsească ca am părăsit rețeaua .. am prieteni și cunoștințe care au fost in aceeasi situație ..
Va rog sa îmi Rezolvați problema
0 x

Silviu Stefan
Moderator
Moderator
Postări: 484

Re: Portare cu probleme

Mesajde Silviu Stefan » 12 Ian 2018, 20:03

Buna seara marinelenalili1,
Pe situatia intampinata de dumneavoastra doar cei de la Vodafone pot verifica mai amanuntit acest deranjament.
Numarul nu mai face parte din reteaua Telekom de altfel nu avem posibilitatea sa va "pedepsim" pentru ca ati parasit reteaua noastra si nici nu dorim acest lucru.

Ne pare rau pentru cele intampinate, tot ce puteti face este sa recontactati centrul de relatii cu clientii a noului furnizor de servicii de telefonie si sa reanalizati cazul. Dati exemple de numere ce va apeleaza si nu puteti intra in legatura cu ele. Specificati adresa la care va aflati. Specificati telefonul mobil pe care il utilizati. Incercati sa ajutati cu cat de multe informatii puteti dumneavoastra.

Daca am fi putut sa facem ceva, v-as fi comunicat cu mare drag.
Tineti-ne la curent daca s-a reparat situatia.
O seara buna,
0 x
Cu stima,
Silviu Stefan

Înapoi la “Internet fix”