Internet fix

Abonamente laptop/tabletă, internet pe cartelă, modemuri.
andy_ndey1
Boboc
Boboc
Postări: 1

Internet fix

Mesajde andy_ndey1 » 07 Feb 2018, 17:08

Bună ziua!Sunt un vechi utilizator Romtelecom,actual Telekom care are probleme cu internetul.Problemele exista de aproximativ doua luni dar m-am ferit să fac o reclamație, considerând ca una dintre cauze este situatia meteorologică.Așadar am asteptat o îmbunătătire dar situația a rămas aceeași.Internetul, alteori de bună calitate, acum funcționează groaznic. Nu am posibilitatea să-l utilizez ziua dat fiindcă nu merge aproape deloc iar seara viteza este foarte redusă.Am încercat sa contactez serviicii clienți dar robotul mi-a spus că pentru zona mea nu există momentan servicii de internet. Întrebarea mea este foarte simplă.De ce plătesc serviciile de internet dacă nu funcționează?! Nu am mari așteptări, doar sa funcționeze modest dar observ că e prea mult.Vă rog să mă luminați! Sau am să primesc aceleași răspunsuri și de la dumneavoastră, adică raspunsurile vage primite de la robot!
0 x

Tag-uri:

Silviu Stefan
Moderator
Moderator
Postări: 1318

Re: Internet fix

Mesajde Silviu Stefan » 07 Feb 2018, 20:06

Buna seara andy_ndey1,
Pentru a verifica situatia mai amanuntit, te rog sa imi comunici un numar de telefon fix sau codul de facturare (in mesaj privat) pentru a putea identifica abonamentul.

Verific mai amanuntit situatia si incerc sa te ajut cu remedierea serviciului deranjat.

Astept raspunsul tau in mesaj privat.
O seara buna !
0 x
Cu stima,
Silviu Stefan

Înapoi la “Internet mobil”