Feedback și sugestii forum

dymyiuga1
Boboc
Boboc
Postări: 1

Re: Feedback și sugestii forum

Mesajde dymyiuga1 » 24 Mai 2017, 20:26

Ma numesc dumityru iuga ,loc. teaca jud BN. tel 0263276719/ am p o problema : de câte ori descid laptopul ,am alerta de securitate ,cum că ,,norton ” nu este activat . Acum câteva zile când am semnat noul contract , era prevăzut si activARE ,,NORTON SECURYTY ” eu acum nu înțeleg de ce această opțiune nu se lansează automat. CĂCI la ce mi se cere să activez eu sună altfel și îmi este frică să nu activez altceva ... AȘADAR VĂ ROG SĂ ACTIVAȚI DVS . ,,ACEL ,,NORTON SECURITI ” PREVĂZUT ÎN CONTRACT ȘI NU MĂ MAI FRECAȚI DE CÂTE ORI DESCHID CALCULATORUL .CU ACELE ALERTE DE SECURITATE. eu nu știu cum să-l activez de pe laptopul meu ,căci există mai multe denumiri de ,,norton”. mulțumesc!
0 x

eniko.mucsi1
Boboc
Boboc
Postări: 1

Mesajde eniko.mucsi1 » 29 Mai 2017, 15:22

Buna ziua. Ma numesc Mucsi Eniko, sunt din Turda, jud. Cluj. In data de 22 mai 2017 am depus o cerere pentru un nou abonament pe nume de Horvath Rozalia din localitatea Calarasi nr 50 jud Cluj. Cererea a fost depusa la magazinul Germanos din Turda, str. Republicii, jud Cluj. Pana in prezent 29.05.2017 nimeni nu s-a deplasat la adresa sus mentionata pentru instalare. Azi am fost si in magazinul din Turda unde am depus cererea si mi s-a spus ca nu merge sistemul si cererea este blocata. Va rog foarte frumos sa-mi dati un raspuns cat se poate de repede. Multumesc frumos.
0 x

Iulia
Administrator
Administrator
Postări: 143

Mesajde Iulia » 30 Mai 2017, 11:57

@ dymyiuga1, eniko.mucsi1 - va ajutam cu mare drag, cu rugamintea sa directionati mesajele de mai sus in topic-urile aferente :). Pentru o filtrare mai usoara din partea noastra, este nevoie ca toate solicitarile sa fie incadrate in subiectele de care apartin.

Va multumesc pentru intelgere,
Iulia
0 x
#experienteimpreuna

Adrian
Boboc
Boboc
Postări: 12

Re: Feedback și sugestii forum - pixeli X 2

Mesajde Adrian » 05 Mar 2018, 23:14

@Iulia revin cu o observație legată de modul cum este redactat Forumul Telekom Romania.

Mă aflu în Panou utilizator -->Profil -->Modificare avatar. Sub Selectați avatarul dumneavoastră, am Încarcă propriul avatar personalizat. La Încărcare de pe computer: apăs pe Răsfoiește..., aleg o imagine și apăs pe butonul Trimite.

Din cauză că imaginea pe care am selectat-o din computerul meu are o dimensiune prea mare, văd acest mesaj de eroare:

Avatarul trimis este de 1920 pixeli pixeli lungime şi 1277 pixeli pixeli înălţime. Avatarurile trebuie să fie de cel puţin 48 pixeli pixeli lungime şi 48 pixeli pixeli înălţime, dar nu mai mari de 260 pixeli pixeli lungime şi 260 pixeli pixeli înălţime.

Imagine
0 x
#experienteimpreuna

AncaS
Administrator
Administrator
Postări: 21

Mesajde AncaS » 06 Mar 2018, 10:12

Mulţumim pentru atenţionare, remediem situaţia. :)
1 x

Înapoi la “Ghid de utilizare a Forumului Telekom”