Problema accesare Telekom Tv de pe Android

Abonamente, activare serviciu, condiții tehnice, conținut video.
florinaiosif661
Boboc
Boboc
Postări: 1

Problema accesare Telekom Tv de pe Android

Mesajde florinaiosif661 » 22 Apr 2017, 00:34

Salut,

Nu imi pot folosi aplicatia Telekom tv pe telefonul meu, Samsung Galaxy s6 edge plus, din cauza unor erori la conectare (atasat screenshot). Va rog sa rezolvati urgent aceasta problema. Multumesc !
Fişiere ataşate
Screenshot_20170422-002642.png
Screenshot_20170422-002642.png (369.59 KiB) Vizualizat de 973 ori
0 x

Sabina
Moderator
Moderator
Postări: 287

Re: Problema accesare Telekom Tv de pe Android

Mesajde Sabina » 25 Apr 2017, 13:44

Salut,

Te rog sa imi trimiti un mesaj privat care sa contina codul de client, adresa de email asociata si un numar de telefon mobil de contact. Verificam si revenim catre tine.

Multumesc!
0 x

pbm_mircea1
Boboc
Boboc
Postări: 11

Mesajde pbm_mircea1 » 20 Iun 2017, 22:45

Hei .Telekom...va sun de trei saptamani in fiecare zi,de cel putin doua ori,cateodate de pe doua telefooane consecutiv...am asteptat si cate 80 de minute!!!!!!!!!!!!Dumneavoatra cum credeti ca se numeste asemenea atitutudine...indolenta...sau ***?Vreau un singur lucru...sa ma pot loga la HBOGO...platesc acest serviciu de luni de zile fara sa beneficiez de el...daca pana maine 21/06/2017 .ora 17nu beneficiez de acest serviciu voi rezilia contractul cu dumneavoastra...contract care oricum s-a incheiat intr-un mod nu tocmai corect....cod abonat 43619763207595...nu vreau sa fiu sunat...vreau doar sa ma pot loga pe HBOGO cu user-ul si parola cu care ma loghez pe site-ul Telekom
0 x

afloareid1
Boboc
Boboc

Mesajde afloareid1 » 08 Iul 2017, 20:44

din nou nu functioneaza pe nici un dispozitiv (tableta / android sau laptop / win7). ce se intimpla. va bateti joc de clientii care au mai ramas.
regret pe zi ce trece, tot mai mult faptul ca inca sunt client telekom
0 x

gabibabez20011
Boboc
Boboc

Mesajde gabibabez20011 » 27 Apr 2018, 19:40

Problema mea este ca mi-am achizitionat un Samsung Galaxy S8+ si aplicatia da un cod de eroare: "a aparut o eroare in modulul de securizare a continutului"
conform politicii Telekom, "Garantăm funcționarea corectă a aplicației Samsung Galaxy Tab 7”/10” și 2, Nexus 7, Samsung Galaxy S3/S4/S5, Note 3, Nexus 5." bine, bine si eu cu cine votez?
am incercat pe un Galaxy S3 Neo si functioneaza. pai ce facem, mai upgradam si noi???
0 x

Silviu Stefan
Moderator
Moderator
Postări: 1127

Mesajde Silviu Stefan » 27 Apr 2018, 23:35

Salutare,
Intra te rog frumos in Setari -> Aplicatii -> Telekom TV
Aici vei regasi un buton de "Oprire fortata" a aplicatiei Telekom pe care te rog frumos sa il accesezi cu incredere.
Ulterior, dupa ce aplicatia a fost oprita complet din rulare, intra in Stocare si sterge toate datele atat generale cat si cashe.
Dupa golirea datelor, revino in Setari -> Aplicatii -> Telekom TV si intra la permisiuni, unde trebuie sa bifezi toate permisiunile necesare pentru rularea optima a aplicatiei pe telefon.

Dupa acesti pasi : oprire fortata, golire date, selectare permisiuni. Reintra in aplicatia Telekom TV si autentifica-te din nou. Aplicatia ar trebui sa functioneze corect.

Tine-ne la curent cu stadiul situatiei.
O seara buna!
0 x
Cu stima,
Silviu Stefan

Înapoi la “Web & Mobile TV”