Nervi de otel

Telefonie fixă, abonamente, opțiuni, serviciile 118932 si 118300, telefoane fixe.
zaharia19791
Boboc
Boboc
Postări: 1

Nervi de otel

Mesajde zaharia19791 » 10 Mai 2018, 12:59

Buna ziua.
Stau si ma intreb cum as raspunde azi in cazul in care vreun coleg de-al dvs m-ar mai suna sa ma intrebe daca as recomanda serviciile Telekom si altor persoane?
Dupa ce cu 3 saptamani inainte nu mi-a mers netul, dupa ce acum 2 saptamani nu mi-a mers telefonia fixa, dupa ce in prezent nu imi merge telefonia fixa (de luni si astazi cand scriu acest mail este joi). Toate acestea in ciuda apelurilor saptamanale pe care le-am tot dat. Oare ce as raspunde operatorului?

Nu mi-a fost dat pana acum sa intalnesc un astfel de comerciant...poate ca eu sunt o exceptie dar consider ca nu este normal ce mi se intampla...cu plata la zi, cu netul fracturat, cu telefonia fixa "ne pare rau abonatul apelat nu este disponibil" desi mi-as dori sa pot fi contactat, cu "n" telefoane date la departamentul asistenta tehnica s.a.m.d.

Pentru argumentarea tuturor celor enumerate mai sus puteti sa verificati istoricul reclamatiilor.

O rusine ca in secolul 21, secolul vitezei sa va miscati in halul asta.

ASTEPT CU NERABDARE REZILIEREA!!!!!!
1 x

Silviu Stefan
Moderator
Moderator
Postări: 899

Re: Nervi de otel

Mesajde Silviu Stefan » 12 Mai 2018, 09:41

Buna ziua,
Ne pare rau pentru situatia intampinata si dorim sa va venim in ajutor.
Spuneti-ne daca mai intampinati deranjament in momentul de fata la oricare din serviciile fixe astfel incat sa putem verifica si remedia situatia in cel mai scurt timp.

Asteptam raspunsul dumneavoastra.
O zi frumoasa!
0 x
Cu stima,
Silviu Stefan

Înapoi la “Telefonie fixă”