Inlocuire aparat

Smartphones, setari telefoane, aplicatii, sisteme de operare - Android, iOS, Windows, Blackberry.
Silviu Stefan
Moderator
Moderator
Postări: 945

Re: Inlocuire aparat

Mesajde Silviu Stefan » 08 Iun 2018, 23:54

Buna seara,
Contactati serviciul de relatii cu clientii si verificati aceste aspecte.
Numarul de contact este 0766 12 1234 - ramura comerciala - contracte.

Verificati ultima factura ce a fost emisa inainte de primirea coletului (unde apare ajustata suma achitata de dvs.), livrarea pachetului nou (ce trebuia sa contina pachetul + lamurire cu privire la documentele primite) + analiza situatiei intampinate.

O seara buna!
0 x
Cu stima,
Silviu Stefan

sofica_dobrin1
Boboc
Boboc
Postări: 16

Mesajde sofica_dobrin1 » 10 Iun 2018, 00:14

Coletul nu mi-a fost lasat pentru ca mi se cerea achitarea inca o data a telefonului care a fost achitat in prealabil,nefiind vorba de nicio inlocuire. Asa se procedeaza???? Trimiteti un nou contract si cu solicitarea unei alte sume de bani pe care am depus-o deja in luna februarie cand a fost facut initial primul contact. Eu sunt tot in paguba....fara telefon si cu banii dati! Pana la urma problema aceasta cum se va rezolva si cand?
0 x

sofica_dobrin1
Boboc
Boboc

Mesajde sofica_dobrin1 » 12 Iun 2018, 19:42

Coletul nu mi-a fost lasat pentru ca mi se cerea achitarea inca o data a telefonului care a fost achitat in prealabil,nefiind vorba de nicio inlocuire. Asa se procedeaza???? Trimiteti un nou contract si cu solicitarea unei alte sume de bani pe care am depus-o deja in luna februarie cand a fost facut initial primul contract. Eu sunt tot in paguba....fara telefon si cu banii dati! Pana la urma problema aceasta cum se va rezolva si cand?
0 x

Silviu Stefan
Moderator
Moderator
Postări: 945

Mesajde Silviu Stefan » 12 Iun 2018, 23:09

Buna seara,
Va indrum sa reluati legatura cu departamentul commercial din cadrul centrului de relatii cu clientii pentru a verifica toate aceste actiuni.

Dupa reclamatiile inregistrate in sistem, suma de bani pe care ati achitat-o pe terminal trebuia sa fie reajustata in ultima factura, iar noul terminal trebuia livrat catre dumneavoastra in cel mai scurt timp posibil.

Daca au aparut probleme in cursul livrarii coletului catre dumneavoastra, contactati serviciul de relatii cu clientii precum v-am comunicat si solicitati suport pentru rezolvarea cazului.

Va multumesc,
0 x
Cu stima,
Silviu Stefan

sofica_dobrin1
Boboc
Boboc

Mesajde sofica_dobrin1 » 18 Iun 2018, 12:56

Buna ziua.
Suntem in 18.06.2018,nimeni nu ia nicio atitudine,doar promisiuni. Cat sa se mai prelungeasca rabdarea clientilor dumneavoastra care asteapta un raspuns,o rezolvare?! Ma transfera de la un departament la altul fara nicio rezolvare. Acestea sunt serviciile Telekom,acesta este respectul dumneavoastra pentru clientii fideli. Va multumesc,Telekom, pentru sfidare!
0 x

sofica_dobrin1
Boboc
Boboc

Mesajde sofica_dobrin1 » 19 Iun 2018, 12:43

Multumesc Telekom pentru sfidare si bataia de joc pe care-o manifestati fata de clietii tai! Nu s-a rezolvat nimic.Doar promisiuni. Te transfera de la un operator la altul,fara nicio rezolvare.
0 x

sofica_dobrin1
Boboc
Boboc

Mesajde sofica_dobrin1 » 20 Iun 2018, 20:34

sofica_dobrin1 scrie:Multumesc Telekom pentru sfidare si bataia de joc pe care-o manifestati fata de clientii tai! Nu s-a rezolvat nimic.Doar promisiuni. Te transfera de la un operator la altul,fara nicio rezolvare.
0 x

sofica_dobrin1
Boboc
Boboc

Mesajde sofica_dobrin1 » 20 Iun 2018, 20:35

sofica_dobrin1 scrie:Multumesc Telekom pentru sfidare si bataia de joc pe care-o manifestati fata de clientii tai! Nu s-a rezolvat nimic.Doar promisiuni. Te transfera de la un operator la altul,fara nicio rezolvare.
0 x

sofica_dobrin1
Boboc
Boboc

Mesajde sofica_dobrin1 » 20 Iun 2018, 20:36

Multumesc Telekom pentru sfidare si bataia de joc pe care-o manifestati fata de clientii tai! Nu s-a rezolvat nimic.Doar promisiuni. Te transfera de la un operator la altul,fara nicio rezolvare.
0 x

Înapoi la “Telefoane”