Aplicatia telekom - eroare pe banii mei + altele

Contul tău, loialitate, reîncărcare și plată, activare/dezactivare servicii & extraopțiuni, aplicația MyAccount.
c_s_i
Boboc
Boboc
Postări: 7

Aplicatia telekom - eroare pe banii mei + altele

Mesajde c_s_i » 10 Iul 2018, 12:01

Am incercat astazi sa platesc factura din aplicatia telekom mobile pe IOS cu cardul, mi-a dat eroare, am incercat sa reincarc un numar telekom prepay cu 3 euro, mi-a dat eroare si cica sa mai incerc odata, am mai incercat o data, eroare din nou. Cand ma uit in contul meu, banii retrasi. Sun la 1234.. sa imi dea banii inapoi caci eu am vrut doar o reincarcare de 3 euro nu doua, raspuns? nu putem, du-te la banca. Ma duc la banca.. nu putem pentru ca..telekom, du-te la ei, sun din nou la 1234.. raspuns, noi nu ne ocupam de online. Nu mai aduc aminte ca aplicatia da eroare la orice actiune faci.. fie ca activezi un serviciu, ca il dezactivezi, etc. La absolut nimic nu merge. Verific pe site-ul telekom ce s-a intamplat cu tranzactiile mele.. culmea acum toate acceptate si banii luati, in conditiile in care NU AM VRUT SA REINCARC CARTELA AIA PREPAY DE DOUA ORU CU 3 EURO CI O DATA, dar mizeria de aplicatie mi-a luat de doua ori banii. Intrebare, voi, TELEKOM, va bateti joc de noi?
O alta *** suna cam asa: acum vreo saptamana sau doua, primesc notificare prin posta ca abonamentul meu s-a modificat unilateral, am trecut la alt tip de serviciu unde mi se iau canalele (culmea, la care ma uit) Nat Geo si Nat Geo Wild si mi se adauga o adunatura de canale de care nimeni niciodata nu a auzit plus o taxa suplimentara de aproape 60 centi. Cum vine asta, modificam contractul si apoi notificam? Dar pe mine cine m-a intrebat inainte de a face modificarea daca sunt de acord? Prin urmare, pe langa banii mei inapoi de pe alea doua reincarcari "ciordite" cu *** de mizeria voastra de aplicatie, cer si rezilierea contractului. Ma bantuie saptamanal pe la usa alti agenti de la alte companii furnizoare, de ce sa accept eu mizeriile voastre? La revedere si banii mei inapoi!!
0 x

c_s_i
Boboc
Boboc
Postări: 7

Re: Aplicatia telekom - eroare pe banii mei + altele

Mesajde c_s_i » 10 Iul 2018, 13:55

Uitati-va fratilor ce *** de platforma, nu poti face absolut nimic nicaieri. ***..Imagine
0 x

Înapoi la “MyAccount”