Analiză apeluri luna în curs

Contul tău, loialitate, reîncărcare și plată, activare/dezactivare servicii & extraopțiuni, aplicația MyAccount.
dencristofil1
Boboc
Boboc
Postări: 5

Re: Analiză apeluri luna în curs

Mesajde dencristofil1 » 10 Aug 2018, 15:08

vally_parvu111 scrie:Problema persistă: ultima și singura contorizare pe luna în curs (în cazul meu 18 este prima zi facturată) a fost făcută pe 31 iulie; ori azi suntem în data de 9 august!

@dencristofil1
Citindu-vă felicitările (la dublu) adresate "echipei SC Telekom Romania Communications S.A. pt remedierea defectiunii tehnice" le pot interpreta în trei feluri:
- e posibil ca la dumneavoastră sistemul să funcționeze perfect, caz în care eu mai am speranțe că se va rezolva pentru toți abonații
- sunteți ironic la adresa marii companii balcanico-germane, dar mă îndoiesc pentru că nu sesizez din mulțumirile dumneavoastră finețea și înțepătura specifică situației
- sau (sper să nu am dreptate) sunteți angajatul companiei și încercați în felul acesta să subliniați, într-un mod mai puțin etic, profesionalismul, seriozitatea, promptitudinea colegilor dumneavoastră

Sunt abonat al SC Telekom Romania Communications SA ( adica fost Romtelecom) de peste douzeci de ani , iar cele doua functii ale serviciului My Account - Traficul nefacturat si Lista detaliata a apelurilor pe lunile precedente - pt abonamentul de Voce fix functioneaza normal. Eu nu urmaresc traficul la doua zile !Imi este suficient si o data pe saptamina sa fie afisat numarul total de Apeluri !
0 x

dencristofil1
Boboc
Boboc
Postări: 5

Re: Analiză apeluri luna în curs

Mesajde dencristofil1 » 10 Aug 2018, 15:10

Sunt abonat al SC Telekom Romania Communications SA ( adica fost Romtelecom) de peste douzeci de ani , iar cele doua functii ale serviciului My Account - Traficul nefacturat si Lista detaliata a apelurilor pe lunile precedente - pt abonamentul de Voce fix functioneaza normal. Eu nu urmaresc traficul la doua zile !Imi este suficient si o data pe saptamina sa fie afisat numarul total de Apeluri ! Sa nu uitati sa alegeti ceea ce ramine si trece dincolo de moarte!
0 x

Înapoi la “MyAccount”