Telekom TV Web & Mobile NU APARE IN USER MENIU

Abonamente, activare serviciu, condiții tehnice, conținut video.
hritidaniel941
Boboc
Boboc
Postări: 2

Telekom TV Web & Mobile NU APARE IN USER MENIU

Mesajde hritidaniel941 » 28 Aug 2018, 16:00

buna ziua am achizitionat recent un abonament max pack TV + internet+ telefonie, L--am achizitionat pe acesta doarece are telekom TV WEB full.
Am creat un cont pe MY ACCOUNT, SI CE SA VEZI PARTEA DIN USER MENIU CU ACTIVARE Telekom TV Web & Mobile NU APARE...
0 x

Silviu Stefan
Moderator
Moderator
Postări: 1204

Re: Telekom TV Web & Mobile NU APARE IN USER MENIU

Mesajde Silviu Stefan » 28 Aug 2018, 23:25

Buna seara,
Mai intai personalizati contul My Account cu codul de facturare. Pentru acest lucru intrati in My Account - Setari cont - Introduceti codul de facturare.

Ulterior intrati la Telekom TV Web and Mobile, activati serviciul Telekom TV in mod gratuit si alegeti ca alias adresa dvs. de email.

Daca nu va descurcati, va indrum sa apelati serviciul de relatii cu clientii la numarul 0766 12 1234 - ramura tehnica - deranjamente televiziune.
O seara buna!
0 x
Cu stima,
Silviu Stefan

hritidaniel941
Boboc
Boboc
Postări: 2

Mesajde hritidaniel941 » 29 Aug 2018, 10:10

unde pot afla codul de facturare daca nu am primit inca nici o factura si pe mail nu e inca...
0 x

Silviu Stefan
Moderator
Moderator
Postări: 1204

Mesajde Silviu Stefan » 29 Aug 2018, 17:26

Buna ziua,
Contactati in acest caz serviciul de relatii cu clientii pentru a vi se comunica codul de facturare aferent contului dumneavoastra.

Numarul de contact este 0766 12 1234 - orice ramura (vanzari,facturi,deranjamente) va poate ajuta cu aceasta informatie.

O zi buna!
0 x
Cu stima,
Silviu Stefan

Înapoi la “Web & Mobile TV”