Unde a disparut TS1,TS2 rusine nerespectare de contract

TV Interactiv, TV Satelit, TV Cablu Digital, Programe TV, echipamente TV, antene.
eugenrizea241
Boboc
Boboc
Postări: 1

Unde a disparut TS1,TS2 rusine nerespectare de contract

Mesajde eugenrizea241 » 09 Oct 2018, 22:06

Bai fraților va bateți joc de noi unde sunt programele de sport Telecom Spor 1si 2 asa ceva nu se poate.când am semnat contractul erau acolo acum au dispărut .am sa iau legătura cu un avocat sa vă dau in judecata.
2 x

telekomiptv2015
Boboc
Boboc
Postări: 23

Re: Unde a disparut TS1,TS2 rusine nerespectare de contract

Mesajde telekomiptv2015 » 09 Oct 2018, 22:38

daca ai abonament tv M aunci trebuie sa dai 1 euro in plus pentru a vedea Telekom sport 1 si 2 hd !!! sportul costa...
nu se mai poate atata mocangeala...in alte tari se plateste foarte mult pentru a vedea de exemplu barcelona-real...
acum este cel mai bun moment de a trece la pachetul L unde ai inclus Tot!!! treci la L!!!
0 x

Silviu Stefan
Moderator
Moderator
Postări: 1258

Mesajde Silviu Stefan » 10 Oct 2018, 02:52

eugenrizea241 scrie:Bai fraților va bateți joc de noi unde sunt programele de sport Telecom Spor 1si 2 asa ceva nu se poate.când am semnat contractul erau acolo acum au dispărut .am sa iau legătura cu un avocat sa vă dau in judecata.

Buna dimineata,
Canalele Telekom Sport 1&2 au fost retrase din grila medie de canale tv si au fost introduse intr-un pachet special pentru sport, numit Telekom Sport +. Acest pachet, ce ofera acces la canalele Telekom sport, costa 1 Euro si se poate activa din contul My Account sau cu ajutorul departamentului comercial din centrul de relatii cu clientii (0766 12 1234).

Mai multe informatii regasiti pe adresa www.telekom.ro/plus sau in apel la 0766 12 1234.

O dimineata placuta!
0 x
Cu stima,
Silviu Stefan

paula
Boboc
Boboc
Postări: 16

Mesajde paula » 10 Oct 2018, 20:40

telekomiptv2015 scrie:daca ai abonament tv M aunci trebuie sa dai 1 euro in plus pentru a vedea Telekom sport 1 si 2 hd !!! sportul costa...
nu se mai poate atata mocangeala...in alte tari se plateste foarte mult pentru a vedea de exemplu barcelona-real...
acum este cel mai bun moment de a trece la pachetul L unde ai inclus Tot!!! treci la L!!!

Cică se scumpește și abonamentul L din noiembrie. Cu 1,43 euro. Telekom vrea să rămână fără clienți.
1 x

agentiapasindoi1
Boboc
Boboc

Mesajde agentiapasindoi1 » 11 Oct 2018, 15:07

Stimata companie Telekom, vi se pare normal sa schimbati regulile in timpul jocului ? Ce faceti dvs. este un pic de japca pe fata. Nu stau intrun euro pe luna, dar de al dracului nu o sa il platesc - am si televiziune de la RCS. Cu stima, un viitor fost client.
1 x

costicabancila1
Boboc
Boboc

Mesajde costicabancila1 » 14 Oct 2018, 20:20

astept sa termin contractul si adio telekom.de ce nu respectati CONTRACTUL?
1 x

alexandru.zt1
Boboc
Boboc
Postări: 4

Mesajde alexandru.zt1 » 18 Oct 2018, 16:12

costicabancila1 scrie:astept sa termin contractul si adio telekom.de ce nu respectati CONTRACTUL?

Nu e nevoie sa astepti terminarea perioadei minime.
Cand au modificat unilateral contractul ti-au dat, conform legii, posibilitatea sa reziliezi in 30 de zile de la notificare.

Concluzie: de la primirea notificarii, ai 30 de zile sa reziliezi contractul, fara nici o penalitate.
0 x

wally22_ro1
Boboc
Boboc

Mesajde wally22_ro1 » 18 Oct 2018, 18:05

Eu am abonament L de multi ani .De ce trebuie sa platesc in plus ? Contractul trebuie respectat . Cum am fost obligat sa va supor 2 ani de zile trebuie sa ma suportati si voi de acum inainte si sa pastrati aceeasi valoare a contractului . Astept oferte pentru a renunta la vechil contract si a reinnoi .
"Pentru clienții cu serviciul TV L, pachetul Telekom Sport+ este inclus în abonament.
Nu este nevoie să activezi nimic, doar să te bucuri în continuare de cele mai așteptate evenimente sportive din lume."
0 x

gabifalca1
Boboc
Boboc
Postări: 5

Mesajde gabifalca1 » 19 Oct 2018, 08:45

Sunt foarte nemulțumit.Dupa ce plătesc mult si au canale destul de slabe puține hd pe antena satelit primesc o notificare pentru un packet telekom + Cu telekom sport 3, 4 in hd sa plătesc 1,3 euro pe luna de ce sa plătesc in plus pentru două canale de ale lor .După ce se termină contractul o sa migrez la Rds. Dacă nu vor sa aiba clienti treaba lor.
0 x

ccbnccgc1
Boboc
Boboc
Postări: 2

Mesajde ccbnccgc1 » 19 Oct 2018, 10:46

Am trecut la Pachetul L si platesc in plus si tot ma suprataxati!!!!!!!!!!!
Am pachet complet Tv digital, internet, tel. fix si tel. mobil si platesc 123 ron pe luna si mai vreti in plus!!!!!!!!!!!??????????
0 x

Înapoi la “Televiziune”