Factura cost suplimentar nejustificat

Abonamente, voce mobilă, extraopțiuni, migrare cartelă-abonament, Roaming, servicii, reînnoire.
angel_mya_211
Boboc
Boboc
Postări: 1

Factura cost suplimentar nejustificat

Mesajde angel_mya_211 » 04 Ian 2019, 14:31

Buna ziua,
De aoroape o luna imi este telefonul blocat,nu mai pot efectua apeluri,trimite mesaje,utiliza internetul pe motiv ca am depasit o limita de credit prin utilizarea de mesaje nationale peste cele aalocate de cei de la telekom (1000 de mesaje din optiune ).In optiune am totul nelimitat,singura restrictii fiind pe mesaje nationale.Costul suplimentar cika l-am facut pentru 1023 de mesaje nationale extra fata de cele 1000.Am facut reclamatie pentru ca nu aveam cum sa fac un asemenea cost, am solicitat o factura detaliata, nici pana axi nu am primit-o.Cu telefonul inutilizabil s-a mai emis o factura..pt ca a trecut deja o luna de cand ma lupt cu ei.Am discutata cu nu stiu cati operatori, ma pasau de la unul la altu.La un moment dat mi s-a spus ca mai am 93,00 ron de plata,cika recalculata factura dar sa ma transfere la un alt operator sa mi se deblocheze telefonul,cand am fost transferata ce sa vezi,nu mai aveam 93 de lei d plata ci 400 si ceva..totusi chiar atat sunt de incapabili cei de la telekom?
Cea mai mare greseala a fost ca am facut portarea la ei.
0 x

Înapoi la “Telefonie mobilă”