Suprimare posturi TV din grila se vede la factura?

TV Interactiv, TV Satelit, TV Cablu Digital, Programe TV, echipamente TV, antene.
vicvladut1
Boboc
Boboc
Postări: 1

Suprimare posturi TV din grila se vede la factura?

Mesajde vicvladut1 » 08 Ian 2019, 18:22

Nu stiu cand si pe cine intrebati voi Telekom despre nevoile de canale TV, la mine nu sunati despre asta!
Ati scos atatea posturi cu 1 ianuarie, sper sa se vada si la factura, ca eu uul nu va mai platesc factura la valoarea actuala in aceste conditii, am sa sesizez si CNA-ul despre acest comportament Telekom de...Romania!
RUSINE, IESITI DE PE PIATA !!
3 x

Tag-uri:

hefaistos20021
Boboc
Boboc

Re: Suprimare posturi TV din grila se vede la factura?

Mesajde hefaistos20021 » 11 Ian 2019, 18:54

la mine se vede in factura deja de 2 luni !! mi-au marit factura cu 1,2 euro !!! nu stiu pe ce, ca nu m-au anuntat ! ma anunta doar ca s-a emis factura... si inca o data ma anunta sa nu depasesc termenul de plata !
trebuie cautat alt furnizor de servicii ca am trecut de 100 de lei cu factura pentru 2 servicii !
0 x

Damian_Florentina
Boboc
Boboc
Postări: 5

Mesajde Damian_Florentina » 17 Ian 2019, 21:32

hefaistos20021 Ii posibil sa ai factura mai mare cu 1.2 euro deoarece daca ai televiziune L ai inclus telekom sport+ care nu poate fi dezactivat de aia platesti cu 1.2 Euro mai mult la factura de cat in mod normal.
0 x

mihaelamoise711
Boboc
Boboc

Mesajde mihaelamoise711 » 18 Ian 2019, 15:26

cred ca nu mai este o alta televiziune care sa aiba asa putine canale la asa de multi bani . Au scos anul trecut National Geografic , acum BBC earth , Fine living , si altele . In alta aripa a casei am ramas cu un vechi abonament de cablu - la o firma ff mica . Astia asa "amarati "cum sunt au de doua ori mai multe canale de documentare si living . La NUMAI 29 LEI/LUNA . am sa renunt pur si simplu la telekom daca intr-o luna nu vine cu o oferta k lumea .
PROPUNERE : daca e ceva de scos din lista de canale , de ce nu scoateti Romania TV si Antena 3 ?????
0 x

Înapoi la “Televiziune”