Mai saracilor

Plată online, activare factură electronică, modalități de plată, cod de facturare, factură detaliată.
bobby
Boboc
Boboc
Postări: 1

Mai saracilor

Mesajde bobby » 13 Sep 2017, 20:07

Mai saracilor (astia de la telekom), nu mai trimiteti in fiecare zi sms sa-mi spuneti ca trebuie sa va platesc factura, ca sunt client de ani de zile si mi-am platit mereu facturile, chiar si atunci cand mi le-ati incarcat cu *** cu servicii nesolicitate si echipamente in chirie pe care nu le aveam... mai bine mi-at da un bonus de fidelitate ceva, si asa v-ati ca*at pe voi la reinnoirea abonamentului si nu ati vrut sa imi dati telefon gratuit
0 x

danm
Boboc
Boboc
Postări: 1

Re: Mai saracilor

Mesajde danm » 09 Noi 2017, 18:16

ti s-a intamplat sa ti se factureze servicii nesolicitate si rate la echipamente neprimite?
cum s-a terminat aceasta poveste pt ca si eu sunt intr-un litigiu similar cu telekom Romania.
multumesc
0 x

Anturaju93
Boboc
Boboc
Postări: 6

Re: Mai saracilor

Mesajde Anturaju93 » 09 Feb 2019, 09:26

Salut.
Si eu platesc la fiecare factura Rate echipamente Echipament VOCE rata nr. 11 la factura din 05.03.2018 despre care nu stiu nimic, iar la telefon cu ei nu am putut rezulta ceva.
Te rog sa-mi spui daca ai putut ajunge la o intelegere cu Telekom privind aceste rate echipamente care sunt adaugate la finalul facturii.
0 x

Înapoi la “Informații factură”