Prelungire Contract

Abonamente, voce mobilă, extraopțiuni, migrare cartelă-abonament, Roaming, servicii, reînnoire.
Turkosi Daniel
Boboc
Boboc
Postări: 2

Prelungire Contract

Mesajde Turkosi Daniel » 10 Feb 2019, 13:25

Buna ziua.

De 2 luni tot umblu prin magazine sa vad ce oferta am la prelungire. La un magazin imi spune una la altul alta. M-am cam saturat.
De 10 ani sunt la Telekom si cu bune cu rele tot aici am ramas. Ca a fost si cand stateam fara semnal si cand sunam raspunsul era ca se va remedia in curand , am zis ca trec peste asta si raman tot la Telekom. Ba mai presus de asta am mai adus si alti clienti ( Sotia, Socru meu ,Bunica ) ca m-am gandit sa fim toti la aceasi companie ca poate poate sunt si benefici dar de unde . Dupa 10 ani la Telekom daca vreau sa imi prelungesc abonamentul platesc mai mult decat vine un client nou (precizez ca vreau sa imi iau si telefon), cum e posibil? Am sunat la Relati Clienti aceasi poveste ca degeaba sunt client vechi nici un beneficiu in magazin la fel nu se mai acorda nici o subventie. Intrebare mea este de ce se comporta asa Telekom cu clienti vechi? Sau ii intereseaza doar de clienti noi?

Astept un raspuns Telekom
0 x

panalaryhombre1
Boboc
Boboc
Postări: 6

Re: Prelungire Contract

Mesajde panalaryhombre1 » 13 Feb 2019, 10:16

salut suna la 1234 si cere sa fi sunat de cei de la oialitate ei fac cele mai bune oferte
0 x

Turkosi Daniel
Boboc
Boboc
Postări: 2

Mesajde Turkosi Daniel » 13 Feb 2019, 19:20

panalaryhombre1 scrie:salut suna la 1234 si cere sa fi sunat de cei de la oialitate ei fac cele mai bune oferte

Am sunat la ei si degeaba .A spus ca asta e oferta .
0 x

panalaryhombre1
Boboc
Boboc
Postări: 6

Mesajde panalaryhombre1 » 14 Feb 2019, 10:01

mai incearca odata sa iei legatura cu departamentu de loialitate cand suni la relati cu clienti spui ca vrei benefici in plus gratis si vei fi sunat de cei de la loialitate eu asa fac de anii buni
0 x

Înapoi la “Telefonie mobilă”