Logare hbo go

Telekom TV Web & Mobile, HBO GO, DolceSport
socaciustelian1
Boboc
Boboc
Postări: 1

Logare hbo go

Mesajde socaciustelian1 » 25 Feb 2019, 17:56

Buna ziua

Nu pot sa imi fac cont pe hbo go desi am pachet L la tv si la net iar in contract scrie ca am optiunea gratuit.Am trimis un email catre telekom dar se pare ca nu a verificat nimeni nimic raspunsul l am primit automat cu adresa unde sa ma logez adica www.hbogo.ro dar asta stiam si eu .Problema este ca tot imi apare mesajul sa contactez operatorul . Poate ma ajuta totusi cineva pana la urma .

Cu multumiri
0 x

Silviu Stefan
Moderator
Moderator
Postări: 1398

Re: Logare hbo go

Mesajde Silviu Stefan » 25 Feb 2019, 19:11

Buna seara,
Pentru rezolvarea situatiei intampinate va indrumam sa verificati urmatorii pasi:
1. Intrati in contul My Account accesând site-ul oficial http://www.telekom.ro
2. Din meniul lateral (stanga) alegeti optiunea Telekom TV Web and Mobile.
- activati serviciul Telekom TV Web and Mobile prin acceptarea termenilor si conditiilor de utilizare.
- selectati un alias din lista disponibila (de obicei este afisata adresa de email cu care s-a creat contul My Account)

Incercati autentificarea pe www.hbogo.ro cu contul My Account, iar daca serviciul este nefunctional, anuntati-ne si vom face tot posibilul sa rezolvam situatia in cel mai scurt timp.

Pentru informatii suplimentare sau probleme intampinate in cadrul urmarii pasilor indicati, nu ezitati sa ne comunicati acest lucru prin apel la 0766 12 1234 - ramura deranjamente TV.
O seara buna!
0 x
Cu stima,
Silviu Stefan

Înapoi la “Video on demand”