Servici comerciale online de foarte *** calitate.

Beneficii, Instalare, Modificare sau Desființare servicii Telekom
jilescugeorge20021
Boboc
Boboc
Postări: 1

Servici comerciale online de foarte *** calitate.

Mesajde jilescugeorge20021 » 12 Mai 2020, 18:18

Buna seara, tin sa va impartesc si voua neplacerile mele create de "telekom" in urma cu 2 saptamani am sunat la ei sa aflu mai multe detalii despre perioada mea contractuala zis si facut.Imi raspunde o domnisoara "amabila" la acel moment si ma informeaza cu detaliile contractului, ulterior spunandu-i acesteia ca o sa vreau prelungirea contractului de televinziune + un abonament de mobil cu telefon achizitionat de la ei in rate timp de 24 luni.Prima data imi greseste comanda deoarece dansa nu stia ce telefoane are pe stock si imi da altul decat cel ales de mine, seara ma uit pe aplicatie si sesizez acest lucru, urmand ca mai apoi sa sun din nou.Imi raspunde din nou si am informat-o ca mi a gresit comanda, a fost constienta de acest lucru si i-am spus ca o sa doresc alt telefon mobil daca dansa nu ma poate ajuta cu ceea ce am vrut. Dupa aceea imi spune ca nu mai isi poate repara greseala pentru ca, coletul a fost deja trimis si v-a trebui sa-l refuz eu cand o sa vina, am inteles-o si de data aceasta, insa din simplul ca am inteles-o pe dansa ea mi-a platit cu o alta moneda ci nu cu recunostinta, telefonul mobil pe care l-am comandat a doua oara nu mi-a venit nici in ziua de astazi. Sun zi de zi la ei si le comunic acest lucru, iar vorbele lor sunt urmatoarele " o sa va sune colega mea imediat, i-am trimis un email, astept acest lucru de 5 zile insa nimic. Mi se pare o lipsa totala de respect fata de clienti si in acelasi timp o bataie de joc.Acestea am avut de impartasit sper sa nu mai fie si altii in aceeasi situatie,
0 x

Înapoi la “Situatii comerciale - Contract”