Defectiuni tehnice

george_petcu20031
Boboc
Boboc
Postări: 1

Defectiuni tehnice

Mesajde george_petcu20031 » 04 Mai 2019, 20:14

De ce apar defectiuni tehnice mai mult vineri seara sau sambata dimineata?...si daca suni la telekom iti spun ca se stie si se lucreaza pt deramjament!!!...dar va fi functional abia luni?
Sunt client telekom de mai mult de 10 ani si sunt sigur ca sunt defecte programate!!!!!
Oricum,este o firma de ***,dar nu am avut o alta optiune la adresa mea...sa platesti in jur de 2mil lunar pt un abonament de internet 40Mb/sec-2 iptv-si voce(fix)......cam mult....
De la 1.06.2019 am cerut sa vina sa isi ia echipamentele telekomul....
Sfatul meu este sa optati pt alta firma mai serioasa!!
Sper sa nu mai aud de telekom dupa 1 Iunie incolo!!
0 x

Silviu Stefan
Administrator
Administrator
Postări: 56

Re: Defectiuni tehnice

Mesajde Silviu Stefan » 19 Mai 2019, 11:18

Salutare George,
Ne pare rau pentru neplacerile cauzate de nefunctionarea serviciului de internet fix. In cazul in care ai contactat serviciul de relatii cu clientii si ti s-a comunicat ca situatia este cunoscuta, atunci cu siguranta s-au depus toate eforturile necesare pentru rezolvarea defectiunii in cel mai scurt timp posibil.

In cazul in care intampini in continuare probleme cu serviciile Telekom, te indrum sa recontactezi centrul de relatii cu clientii la numarul 0766 12 1234 - ramura tehnica (3).

O zi buna!
0 x
Cu stimă,
Silviu Ștefan

Înapoi la “Internet Fix”