Probleme acoperire indoor

Servicii la cartela & abonament, Roaming, Probleme tehnice
cosmindima
Boboc
Boboc
Postări: 1

Probleme acoperire indoor

Mesajde cosmindima » 06 Mai 2019, 18:13

Buna ziua! Am si eu o problema cu acoperirea indoor la adresa din str.Gradina Veche nr.66 Galati..mai exact la parinti dar e si una din adresele mele..eu am mai fost la dvs.inainte cu un abonament de voce plus cu unul pe PFA..acum am revenit iarasi la dvs.pt.ca mi se par atractibile abonamentele care le aveti..si tot acum un an am discutat cu un operator de la tehnic si mi s-a spus ca se va monta anul acesta in 2019 inca un releu sau o antena pe aceasta strada la parinti..intrebarea mea e cand se va monta aceasta antena?? mi s-a spus doar asa sau chiar se va face ceva in acest sens?? astept un rasp.de la dvs..multumesc.
0 x

Silviu Stefan
Administrator
Administrator
Postări: 56

Re: Probleme acoperire indoor

Mesajde Silviu Stefan » 07 Mai 2019, 07:33

Salutare, Dima,
Conform hartii de acoperire (www.telekom.ro/harta-acoperire), adresa specificata se afla in zona buna de semnal (outdoor).
La nivelul localitatii, ultima statistica a semnalului este 4G:73.42%; 3G:73.65%; 2G:99.92% (outdoor).

Pentru estimarea calitatii semnalului indoor, a fost transmisa sesizarea dvs. (primita prin email) in atentia departamentului abilitat pentru acest tip de solicitari, din data de 29.04.2019.

Veti primi un raspuns in cel mai scurt timp posibil cu privire la semnalul din zona str. Gradina Veche, nr.66 din Galati chair pe numarul dvs. de telefon, pe care s-a si notat sesizarea.

In general, pentru acest tip de solicitari, termenul maxim de raspuns poate sa dureze de pana la 30 de zile.
Pentru informatii suplimentare, va indrum sa contactati centrul de relatii cu clientii la numarul 0766 12 1234 - ramura tehnica (3 - deranjamente).

O zi buna!
0 x
Cu stimă,
Silviu Ștefan

Înapoi la “Telefonie mobila”