Lipsa totala de profesionalism. Rusine Telekom

alex_rwm1
Boboc
Boboc
Postări: 12

Lipsa totala de profesionalism. Rusine Telekom

Mesajde alex_rwm1 » 29 Aug 2019, 19:46

Buna ziua,

Nu stu cum sa va spun dar parerea mea este ca deveniti de la zi la zi tot mai neprofesionisti, asa va ganditi sa va fidelizati clientii, marindu-le tariful si scotand canale din lista?????????????????????
Dragii mei, pe langa faptul ca in 2 ani de contract nu ati reusit sa imi rezolvati problema la televiziune, nu sunteti in stare sa aduceti in grila tv canale 4K (concurenta le are), nu puteti sa aduceti inapoi canalele National Geografic!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Voi acum la final de contract imi si scumpiti abonamentul si imi si scoateti suplimentul de canale HBO.
Domnilor care luati aceste decizii cu parere de rau va spun ca locul dumneavoastra nu e unde trebuie, sunte-ti total neprofesionisti, mai bine zis sunteti DEZASTRUOSI!!!!!!!!
Mai am o intrebare, oare firma mama din Germania are habar ce angajati de 2 lei are???????????
2 x

costelgeambasu20151
Boboc
Boboc
Postări: 2

Re: Lipsa totala de profesionalism. Rusine Telekom

Mesajde costelgeambasu20151 » 06 Sep 2019, 12:30

Cei mai scumpi, cei mai neprofesionaliști, cei mai arțăgoși operatori, cele mai proaste programe tv, cel mai *** semnal la internet . . . .
1 x

Înapoi la “CATV & DVB-C (Cablu TV)”