Telekom *** prin factura

Beneficii, Instalare, Modificare sau Desființare servicii Telekom
VictimaTelekom
Boboc
Boboc
Postări: 3

Telekom *** prin factura

Mesajde VictimaTelekom » 01 Aug 2019, 23:57

Am reusit intr-un final sa reziliez contractul dupa ce au incercat sa ma fure de nenumarate ori la factura. Puteti verifica foarte simplu cum sunteti inselati.
Cursul facturii (spun ei) se face la cursul EURO ING persoane juridice. Daca o sa contactati ING, o sa aflati ca nu exista diferenta intre curs persoane juridice si fizice (este acelasi) iar surpriza cea mare o sa o aveti cand veti vedea ca Telekom umfla asa zisul curs ING cu cativa centi. Nu este mult, insa raportat la numarul de abonati si valoarea facturilor se aduna milioane de EURO! Deoarece ANPC-ul si Politia Romana si-au aratat inca o data superficialitatea, voi recurge si la presa/media deoarece Telekom refuza incontinuu sa dea clarificari pe acest subiect (ma intreb de ce?)
0 x

www.licu1
Boboc
Boboc
Postări: 1

Factura

Mesajde www.licu1 » 04 Aug 2019, 13:29

In lic de 10€ a veniți 13€
0 x

ramiro62_v1
Boboc
Boboc
Postări: 1

Re: Telekom *** prin factura

Mesajde ramiro62_v1 » 12 Aug 2019, 19:31

DE CE NU RECEPTIONEZ NICI UN POST HD DESI AM DECODOARE HD ? Am insistat in nenumarate randuri asupra acestui aspect. ASADAR DORESC REZILIEREA CONTRACTULUI SI NU GASESC O MODALITATE CLARA PE AICI...
0 x

Înapoi la “Situatii comerciale - Contract”