Upgrade pachet servicii

TV Interactiv, TV Satelit, TV Cablu Digital, Programe TV, echipamente TV, antene.
cristi_m87
Boboc
Boboc
Postări: 9

Upgrade pachet servicii

Mesajde cristi_m87 » 07 Iun 2018, 14:25

Salutare, am o intrebare legata de pachetele net-tv , am semnat un contract acum 2 saptamani pentru televiziune S + internet L si as vrea sa stiu daca se poate face upgrade de pachet la televiziune L + internet L sau doar dupa ce expira acest contact peste 2 ani ?
0 x

Silviu Stefan
Moderator
Moderator
Postări: 1258

Re: Upgrade pachet servicii

Mesajde Silviu Stefan » 07 Iun 2018, 18:50

Buna ziua,
Puteti face upgrade in orice moment.
Apelati va rog serviciul de relatii cu clientii la numarul 0766 12 1234 - ramura comerciala si solicitati marirea grilei de canale.

Atentie, aceasta solicitare este posibil sa reinnoiasca perioada contractuala.
Mai multe informatii puteti primi chiar in departamentul comunicat.

O zi buna!
0 x
Cu stima,
Silviu Stefan

cristi_m87
Boboc
Boboc

Mesajde cristi_m87 » 09 Iun 2018, 10:45

Silviu Stefan scrie:Buna ziua,
Puteti face upgrade in orice moment.
Apelati va rog serviciul de relatii cu clientii la numarul 0766 12 1234 - ramura comerciala si solicitati marirea grilei de canale.

Atentie, aceasta solicitare este posibil sa reinnoiasca perioada contractuala.
Mai multe informatii puteti primi chiar in departamentul comunicat.

O zi buna!

Am sunat joi si am vorbit cu un domn de la departamentul comercial si mi-a spus ca mi-a facut upgrade la televiziune L + internet L mi-a spus care este oferta si ca in maxim 24 ore se va modifica grila de canale. Nici pana astazi nu sa modificat si am sunat din nou la acel numar si de data aceasta am vorbit cu o doamna si mi-a spus ca cica aia era doar o cerere (am mai avut o cerere de vreo saptamana jumatate si nu m-a sunat nimeni). Pai si atunci acel domn de ce mi-a spus ca in maxim 24 ore se modifica grila ?
In fine, doamna cu care am vorbit astazi a spus ca sa mai revin cu un telefon si in final nu am rezolvat nimic.
0 x

Silviu Stefan
Moderator
Moderator
Postări: 1258

Mesajde Silviu Stefan » 11 Iun 2018, 00:12

Buna seara,
Daca ati realizat solicitarea in cadrul departamentului commercial, iar cererea este inregistrata, in cel mai scurt timp posibil se va rezolva si veti beneficia de oferta dorita.

In cazul in care modificarile nu s-au realizat cu success in timpul dorit, tot ce puteti face este sa reluati legatura cu departamentul commercial pentru verificarea cererii si urgentarea actiunii de rezolvare a acesteia.

Ne pare rau pentru neplacerile cauzate.
O seara buna!
0 x
Cu stima,
Silviu Stefan

cristi_m87
Boboc
Boboc

Mesajde cristi_m87 » 12 Iun 2018, 20:08

Upgrade-ul de servicii sa realizat astazi, multumesc pentru ajutor.
1 x

Înapoi la “Televiziune”