Inceput cu stangul

TV Interactiv, TV Satelit, TV Cablu Digital, Programe TV, echipamente TV, antene.
Silviu Stefan
Moderator
Moderator
Postări: 1365

Re: Inceput cu stangul

Mesajde Silviu Stefan » 10 Oct 2018, 01:30

Buna dimineata,
Va indrumam sa verificati resursele tehnice disponibile la adresa dumneavoastra.
Accesati adresa www.telekom.ro/acoperire si introduceti locatia exacta in sistemul aparut.

In cazul in care sistemul identifica resurse tehnice disponibile pe care sa le puteti utiliza, atunci vom face tot posibilul sa va ajutam cu instalarea serviciilor in cel mai scurt timp.
Pentru mai multe informatii nu ezitati sa raspundeti acestui mesaj!

O zi buna!
0 x
Cu stima,
Silviu Stefan

Tag-uri:

rasvan2006
Boboc
Boboc
Postări: 3

Re: Inceput cu stangul

Mesajde rasvan2006 » 15 Oct 2018, 16:50

Am sentimental ca si aici pe forum faceti exact ce faceti la telefon, va invartiti in jurul problemei poate poate renuntam.
Vreti sa repet iara ce am scris in primul mesaj referitor la disponibilitate retea? va repet ca doar nu imi e greu sa dau copy -paste.

"Mantionez ca exista FTTB la parter in casa scarii iar cablu TV este dus pana langa usa de intrare in apartament."

Totusi, penultima fraza imi starneste interesul.......cum o sa faceti tot posibilul sa imi instalati serviciile in cel mai scurt timp cand nimeni nu face nimic de la Telekom? Am facut sesizari pe sit, am fost in magazine (chiar 2 ca atatea sunt in Sibiu) si nimeni nu a reusit sa imi instaleze seriviciile. Doar o angajata de la magazinul din mall si-a asumat la un moment responsabilitatea ca daca nu este fir de cupru pt net o sa discute ea cu tehnicianul sa traga alt fir. Problema e ca la momentul respectiv eram grabit, nu aveam timp sa stau si ghinionul e ca de atunci nu o gasesc sa imi fac cererea de instalare la ea.

O sa merg din nou la magazin sa imi fac cerere de instalare si vedem ce urmeaza.
0 x

Înapoi la “Televiziune”