Servicii de slaba calitate , sa vedem raspunsul primit

TV Interactiv, TV Satelit, TV Cablu Digital, Programe TV, echipamente TV, antene.
mihaita.biencutza261
Boboc
Boboc
Postări: 11

Servicii de slaba calitate , sa vedem raspunsul primit

Mesajde mihaita.biencutza261 » 09 Ian 2019, 22:57

Buna ziua ! Coravu Mihai ma numesc si sunt abonat al dvs dar vreau sa scap cat mai repede din cauza experientelor neplacute ce le am in ultima perioada ! Vi se pare normal sa fim mintiti in halul acesta ? In ceea ce priveste serviciul de televiziune ? Am sa va atasez mai jos o inregistrare de apel avuta cu o reprezentata Telekom , sa mi spuneti cat de normal vi se pare felul in care am fost tratat si cum mi s-a inchis telefonul in nas! Cum am fost mintit ca sa introdus posturi tv de desene animate gen Cartoon Network sau Boomerang in locul altor canale scose din grila ! Sa nu mai spun de  nefunctionare serviciilor de telefonie fixa si internet din data de 20.12.2018, de infrastructura de 2 bani ce o aveti in localitatea Borascu,  sat Baniu unde de afla domiciliul meu. Dar  nu e nimic in acest sens am depus o cerere de reziliere pe partea de telefonie fixa si internet ca daca as fi ramas in reteau dvs, as fi avut viteza ce mi-a oferit-o competitorul dvs din zona peste 25 de ani ! Iar daca nu o sa luati o masura si in ceea ce priveste serviciul de televiziune am sa renunt si la acesta deoarece a devenit mult mai avantajos ca pret si calitatea grilei tv, competitorul dvs Akta , unde gasim si NATIONAL GEOGRAPHIC si BBC EARRH SI BBC WORD , Cinemaraton si multe alte canale de care dvs, ne-ati privat , bagandu-ne pe gat niste canale de slaba calitate, in locul canalelor mai sus enumerate care erau niste canale care orice om cu cultura vruia sa le urmareasca! Ne ati umplut de filme indiene si c-am atat ! Astept un raspuns cat mai rapid cu putinta astfel o sa reziliez si contractul de televiziune! Multumesc frumos ! 
3 x

marius.paraschivescu1
Boboc
Boboc
Postări: 3

Re: Servicii de slaba calitate , sa vedem raspunsul primit

Mesajde marius.paraschivescu1 » 11 Ian 2019, 13:57

Vezi ca Nao Geo a iesit de ieri si din grila Akta
0 x

gyonny19631
Boboc
Boboc
Postări: 1

Re: Servicii de slaba calitate , sa vedem raspunsul primit

Mesajde gyonny19631 » 13 Ian 2019, 12:03

de un an de zile ma chinui cu televiziunea de la telekom este un dezastru total.si nici nu vor sa rezilieze contractul.
0 x

Înapoi la “Televiziune”