linie moarta de aproape o luna, promisiune de reparatie 28 dec, 10 ianuarie tel to mort

Telefonie fixă, abonamente, opțiuni, serviciile 118932 si 118300, telefoane fixe.
xti_k1
Boboc
Boboc
Postări: 1

linie moarta de aproape o luna, promisiune de reparatie 28 dec, 10 ianuarie tel to mort

Mesajde xti_k1 » 10 Ian 2019, 16:39

linia e moarta (Resita/str Vlahuta) de aproape o luna. am reclamat pe 22 decembrie via facebook, am primit un telefon pe 23 pe mobil de la cineva din romtelecom sa ceara detalii si o promisiune ca se va interveni cel mai devreme pe 28. pe 28 am mai avut un apel pierdut pe mobil. dar nimic dupa aceea

factura a fost emisa pe toata suma dar munca ioc! calitate germana sa inteleg?? am trimis inca o sesizare in ianuarie in legatura cu ambele (linie moarta si factura intreaga) si un raspuns ca solicitarea a fost inregistrata. si cam atit.

am mai avut si in trecut probleme cu telefonul dar parca nu a fost chiar atita nesimtzire.

aveti un calendar cind se va remedia serviciul? si daca nu mai aveti in plan sa repaati, care e procedura de anulare a serviciului ? e posibil sa fac asta online?
0 x

Înapoi la “Telefonie fixă”