Lipsa semnal 3G si 4g, si lipsa internet fix

Abonamente, voce mobilă, extraopțiuni, migrare cartelă-abonament, Roaming, servicii, reînnoire.
adyseles1
Boboc
Boboc
Postări: 24

Lipsa semnal 3G si 4g, si lipsa internet fix

Mesajde adyseles1 » 01 Sep 2018, 07:44

Buna ziua,

va scriu (din nou) pentru a va aduce in atentie ( din nou ) lipsa semnalului 3G si 4G in localitatea Bobalna jud Cluj. Este de toata jena ( conform hartii d-voastra de acoperire ) sa existe 3G si 4G pe toate dealurile din jurul comunei iar in zona rezidentiala ( unde sunt 99,99% din locuinte ) sa oferiti doar semnal EDGE.

Deasemenea imediat se fac 4 ani de cand ma rog de firma dvs sa dea drumul la internet fix in localitate.

Aveti fibra pusa pe stalpi , iar pasul urmator, numai nu se face.

Daca nu ma credeti ca aveti fibra pusa pe stalpi, o sa revin si cu foto.

Chiar nu inteleg lipsa asta totala de interes din partea firmei dvs.

A-ti putea castiga clienti si pe parte de telefonie mobila, cat si pe parte de internet fix ( nu exita nici un provider ) DAR CHIAR NU EXISTA INTERES !!!

Stiu ca nu voi primi nici un raspuns REAL in care sa se intreprinda ceva, dar macar incerc.

Zi faina ( fara internet ) va doresc !
0 x

Tag-uri:

adyseles1
Boboc
Boboc

Re: Lipsa semnal 3G si 4g, si lipsa internet fix

Mesajde adyseles1 » 10 Sep 2018, 23:17

Nici un raspuns?
0 x

adyseles1
Boboc
Boboc

Mesajde adyseles1 » 13 Sep 2018, 07:35

Buna, vad ca nu imi oferiti nici un raspuns. Sa punem problema altfel, poate asa imi veti raspunde :

intrebare :

1. Cand se va activa 4G sau 3G pe site-ul CJ431 din Bobalna si in ce benzi va fi ?

Va rog sa transmiteti departamentului de radio si sa-mi comunicati raspunsul acestora.

Multumesc

2. Avand in vedere ca deja numarul 0264.355.019 se afla pe o centrala telefonica digitala ( va rog verificati daca nu credeti ), cand veti preconiza ca veti putea oferi internet fix , pentru acest numar?

Multumesc.

O zi buna
0 x

ildicobuzdugan19581
Boboc
Boboc
Postări: 1

Mesajde ildicobuzdugan19581 » 25 Sep 2018, 12:19

Buna ziua,

ma intereseaza si pe mine, cand va fi semnal 3g sau 4g in bobalna?
la fel si internet fix?

multumesc!
0 x

forever.liviu1
Boboc
Boboc
Postări: 1

semnal foarte ***

Mesajde forever.liviu1 » 30 Oct 2018, 12:02

Sunt foarte dezamagit de serviciile Telekom ,desi au antena foarte aproape de locuinta mea cand intru in apartament imi dispare si semnalul de parca sunt in buncar,mai tot timpul semnalul e de avarie .Platesc 3 abonamente degeaba ,abia astept sa termin perioada contractuala si sa nu mai aud de aceasta retea de 2 bani.Pacat ca pe langa facturile platite degeaba la Telekom mai platim si pe cei de la OPC care dorm in papuci.Vai de tarisoara asta care e stoarsa de jmecheri ..........
0 x

Înapoi la “Telefonie mobilă”