lipseste voucer netflix din aplicatie

Contul tău, loialitate, reîncărcare și plată, activare/dezactivare servicii & extraopțiuni, aplicația MyAccount.
mariusyk_101
Boboc
Boboc
Postări: 1

lipseste voucer netflix din aplicatie

Mesajde mariusyk_101 » 05 Feb 2019, 14:59

salut lipseste vouceru netflix din aplicatia miaccount. ma poate ajuta cineva?
0 x

vfranciseduard1
Boboc
Boboc

Re: lipseste voucer netflix din aplicatie

Mesajde vfranciseduard1 » 07 Feb 2019, 22:25

Și la mine ... contract semnat acum doar câteva zile . Câteva cuvinte dulci am lucrat că operator T-Mobile USA . Relațiile cu clienții erau 24 din 24 iar cei care nu primeau exact ce scrie pe website și în reclame primeau din partea companiei bonusuri plus scuzele de rigoare. La noi de ce nu???? Am fost tratat foarte flegmatic de către agenții din sediul Drumul Taberei vis a vis de piata Moghioroș. De ce ??? Când cineva se alatura serviciilor la T-Mobile sunt aplaudați de agenți de vânzări https://m.youtube.com/watch?v=Y2D41Bt3u9M . Thanks for nothing! Hai sa ne iubim mai mult , nu mă aștept să fie exact ca în acest clip dar macar decenta de a ne trata precum vrem sa fim tratați ...
0 x

mihaicoste591
Boboc
Boboc

Re: lipseste voucer netflix din aplicatie

Mesajde mihaicoste591 » 08 Feb 2019, 19:00

De 3 saptamani vorbim la telefon cu operatorii Telekom, inca nu s-a rezolvat absolut nimic. Voucherul Netflix ii ca monstrul din Lockness.. am auzit de el, dar nu l-am vazut niciodata. zilnic stam cate 40-50 minute pe linia de asteptare ca sa ne spuna sa re-cream contul, sa folosim Internet Explorer, sa ne re-logam, etc. Concluzia e ca au o problema si nu sunt competenti sa o resolve.
0 x

Înapoi la “MyAccount”