telekom sport+ abuz modificare grila

roberttommy
Boboc
Boboc
Postări: 1

telekom sport+ abuz modificare grila

Mesajde roberttommy » 28 Oct 2018, 11:48

Subsemnatii: Reti Tamas Robert si Reti Natalia,mentionam faptul ca nu suntem de acord cu plata suplimentara pentru Pachetul Telekom sport+, deoarece ele sunt incluse in abonamentele tip ''L'' pentru care am semnat contractele.Mentionam faptul ca ambii avem abonamente (la 2 adrese diferite) de: telefonie fixa, internet fix, televiziune si 3 abonamente de telefonie mobila.Va rugam sa reanalizati aceasta solicitare cu privire la plata suplimentara, in caz contrar vom fi nevoiti sa facem plangere la ANPC cat si sa ne constituim (impreuna cu alti abonati) in parte civila.
0 x

Silviu Stefan
Moderator
Moderator
Postări: 1365

Re: telekom sport+ abuz modificare grila

Mesajde Silviu Stefan » 30 Oct 2018, 22:29

Buna seara,
In cazul in care nu sunteti de acord cu aceasta modificare, va indrum sa trimiteti o sesizare la adresa de email: sesizari@telekom.ro sau sa contactati centrul de relatii cu clientii la numarul 0766 12 1234 - ramura comerciala - contracte si abonamente.

O seara buna!
0 x
Cu stima,
Silviu Stefan

mateescu_costel1
Boboc
Boboc
Postări: 3

Re: telekom sport+ abuz modificare grila

Mesajde mateescu_costel1 » 04 Dec 2018, 20:12

Subsemnatul Mateescu Constantin nu sunt de acord cu plata suplimentara pentru Pachetul Telekom sport+, deoarece el este inclus in abonamentele tip ''M''
pentru care am semnat contractul.Astazi am observat ca si antivirusul Norton a fost suspendat.Va rugam sa reanalizati aceasta solicitare cu privire la aceste
situatii in caz contrar voi face plangere la ANPC ( observ ca mai sunt si altii) si ma voi alatura celorlalti in parte civila.
Oricum voi renunta la contract chiar daca am tot pachetul + trei abonamente mobile in familie. Concurenta investeste in fibra optica si ne asteapta cu bratele
deschise pe cand Telekom-ul in rural nici ca-i pasa. Va avea de suferit pe viitor. Nu mai am chef sa pierd timpul cu ,,sesizari@telekom.ro'' si voi trece direct la fapte.
0 x

Înapoi la “Ghid de utilizare a Forumului Telekom”