Sugestii pentru conducerea companiei

andreeanx1
Boboc
Boboc
Postări: 5

Sugestii pentru conducerea companiei

Mesajde andreeanx1 » 29 Iun 2021, 19:15

Nu stiu cine conduce compania,si stiu ca e internationala,dar pe partea romaneasca stati foarte ***. Sa incep cu numerele prepay pierdute vreo 3 cartele pe care le aveam cu valabilitate si credit si pe care le-am pierdut pentru incompetenta si sau reaua vointa a personalului angajat ..si care au facut abonamente pe numere prepay valabile ce apartineau altor persoane,fara acordul lor si fara verificari. Concret m-am trezit cu cartela prepay facuta abonament pe numele unei persosne pe care nu o cunosc. Intr-o zi n-am mai putut sa-mi incarc cartela ,si am aflat ca figureaza ca abonament. Am facut reclamatii peste reclamatii degeaba...situatia nu s-a rezolvat,ba din contra,s-a repetat si rand pe rand am pierdut toate numerele pre.pay...atata incompetenta si rea vointa m-a socat.

In plus am abonament din 2015 la telefonie fixa,tv prin satelit internet prin router si abonamente de mobil. Din ce oferte de reinoire la abonamente aveti...deduc ca nu prea va pasa de clientii cu vechime si care si-au platit mereu facturile la timp. La telefoanele mobile ar trebui sa aveti ultimele modele aparute la iphone ,samsung , nokia ,principalii producatori consacrati de telefoane..si ofertele de astfel de telefoane ar trebui sa fie doar pt clienti cu vechime de minim 3 ani. Consider ca as fi meritat o oferta de reinoire abonament cu un telefon gen samsung S21 de 512 giga ,care costa vreo 7 mii de lei ,nu un amarat de A32. Inteleg ca nu puteti acorda telefoane scumpe in rate unor clienti noi, din cauza riscului de frauda. Dar clientilor cu vechime ...de multi ani...pentru ei ati putea gandi astfel de oferte.

Am intrat in magazinul telekom din mall Vitan...vitrine goale ,dezolant, ...nu ai ce sa alegi ...

Tineti-o tot asa ...si va veti pierde clientii care sunt cu adevarat platitori.
0 x

Înapoi la “Feedback & Sugestii”