Telekom își bate joc de noi. Nu recomand la nimeni aceasta companie că de câțiva ani mi-a tocat nervii, timpul și banii.

popadiana911
Boboc
Boboc
Postări: 1

Telekom își bate joc de noi. Nu recomand la nimeni aceasta companie că de câțiva ani mi-a tocat nervii, timpul și banii.

Mesajde popadiana911 » 08 Noi 2019, 17:03

Telekom= cea mai proastă companie de telecomunicații din toate timpurile. Aveti un personal extrem de neprofesional si mai nou faceți lucruri fără acordul clientului. Pentru treaba asta aș putea să vă dau în judecată căci mi-ați renoit abonamentul la TV fără acordul meu si ați ales pachetul M când eu l-aș fi vrut pe cel S, dar nu ca nu ați putut anunța, iar când am apelat la asistența dvs., când am menționat că doresc să închei contractul mi-sa închis telefonul. Eu așa nesimțire din partea unei compani renumite nu am mai întâlnit, plus ca un operator m-a mințit spunând ca a trimis mesaj pe :oops: TV sa ma anunte ca expira contractul, dar surpriză, nu am primit nimic de genu. Nu știu ce sa zic, dar spre deosebire de concurență aveți cele mai proaste servicii din orice punct de vedere. Oricum lucrurile nu o să rămână așa, să nu credeți că o să mă supun regurile dvs. Deși Telekom este un brand mare și are mulți fraieri abonați, sper să dați faliment că sincer va zic, din punctul meu de vedere ca economist, nu oferiți mai nimic față de concurență. :x
1 x

pislariu1
Boboc
Boboc
Postări: 1

Re: Telekom își bate joc de noi. Nu recomand la nimeni aceasta companie că de câțiva ani mi-a tocat nervii, timpul și ba

Mesajde pislariu1 » 24 Noi 2019, 13:35

De ce au crescut tariful pentru televiziune? Neseriosi total. Iti fac o oferta si dupa 3-4luni se schimba fara anunt, fara nimic. Bataie de joc!
0 x

mihaela_arim1
Boboc
Boboc
Postări: 2

Re: Telekom își bate joc de noi. Nu recomand la nimeni aceasta companie că de câțiva ani mi-a tocat nervii, timpul și ba

Mesajde mihaela_arim1 » 25 Noi 2019, 15:30

Sunt niste golani. Renunti la abonament ca nu-ti convine cresterea de pret. Ei spun ca nu platesti despagubiri si la sfarsit te ard cu 300 Lei.Nu-ti convine...fa plangere. De raspuns ei nu raspund.
0 x

Înapoi la “Feedback & Sugestii”