faceti o mutare gresita renuntand la canalele Discovery

bestgsmhunedoara1
Boboc
Boboc
Postări: 1

faceti o mutare gresita renuntand la canalele Discovery

Mesajde bestgsmhunedoara1 » 31 Dec 2019, 12:59

eu spre deosebire de altii sunt multumit de serviciile dv, dar renuntand la canalele discovery faceti o mare greseala eu sunt un fan al acestor posturi tv ce a-ti introdus dv nu se vor ridica niciodata la calitatea emisiunilor discovery.Eu zic sa mai revizuiti aceasta decizie , telenovele sun destule, batai si alea, sincer nu vad rostul noilor canale introdu-se doar national geografic este mai ok, mai bine lasati asa grila actuala, sincer veti pierde multi clientii cu aceasta mutare, asa am dedus si din cercul de prieteni cu care am avut discutii, eu va urez succes in continuare si toate cele bune!!! UN AN NOU MAI BUN!!!LA MULTI ANI!!!
3 x

maria.zehan1
Boboc
Boboc

Re: faceti o mutare gresita renuntand la canalele Discovery

Mesajde maria.zehan1 » 01 Ian 2020, 19:19

Sunt intru totul de acord.Datorită canalelor Discovery am rămas client,deși atitudinea companiei față de clienți este incalificabilă. Nu s---a- cerut părerea abonaților în legătura cu grila pentru care au făcut contract, iar prețul pentru servicii este mare. Am renunțat pe rând la serviciile acestei companii, din cauza lipsei de transparență și a prețurilor ridicate. Din fericire îmi expiră contractul
4 x

adelina_ght1
Boboc
Boboc

Mesajde adelina_ght1 » 02 Ian 2020, 10:15

Am devenit si am ramas client telekom datorita canalelor discovery deci voi renunta cu siguranta la serviciile dumneavoastra daca nu vor reveni in grila de programe. Faptul ca s-a facut sondaj intre clienti este o minciuna sfruntata. Cred ca erau unele dintre cele mai urmarite canale tv. Cred ca intrati incet si sigur pe un fagas periculos.
2 x

cristina.margarint1
Boboc
Boboc

Mesajde cristina.margarint1 » 02 Ian 2020, 18:11

Este jenanta abordarea Telekom (de scoatere din grila de programe a unor posturi) in timpul
negocierii cu compania care furnizeaza canalele Discovery si Eurosport.
Sigur nu e vorba de sume exagerate solicitate, tinand cont ca celelalte firme de cablu le au.
V-as ruga sa revizuiti aceasta hotarare si sa faceti toate eforturile
pentru reintroducerea in grila a canalelor amintite.
2 x

sorin.pts1
Boboc
Boboc

Mesajde sorin.pts1 » 03 Ian 2020, 15:01

Sunt tari ăștia,au făcut sondaj intre angajați,ha,ha,ha.Bine că incarca grila cu programe la care nu se uita nimeni.Acolo trebuie sondaj chiar daca sunt gratuite nu au ce căuta în grila.Mai am puțin din contract și pa Telekom.
2 x

lupumitica6801
Boboc
Boboc

Mesajde lupumitica6801 » 03 Ian 2020, 17:45

Oare de ce toti abonatii vror reintroducerea canalelor care au fost???? De *** ??? De ce nu faceti sondaje printre abonati? Email stiti sa trimiteti ca avem de plata . Stiti numai sa luati banii nostri. Noi sintem fraieri ca inca sintem abonati la serviciile (care servicii) voastre. Fratilor , mai sint si alte televiziuni . Eu incep sa ma interesez .
1 x

dinuionut19241
Boboc
Boboc

Mesajde dinuionut19241 » 04 Ian 2020, 01:19

Dupa ce ca aveti cea mai *** infrastructura din tara, mai aveti tupeu sa ne scoateti si din programe. Apropo, de 11 ani promiteti ca o sa schimbati caburile vechi de pe timpul lui Ceasca, cel putin la mine in localitate. Vad ca nici un reprezentant Telekom nu are curajul sa raspunda aici pe forum sau macar trebuia sa instiinteze abonatii cu privire la aceste modificari. Eu unul nu am primit nimic de la voi.
Stiti ceva ? Mai sunt si alti operatori de cablu in tara. Daca nu readuceti in grila programele scoase, eu o sa va spun Bye Bye, oricum nu mai abonament la voi. Rog toti abonati sa faca acelasi lucru.
1 x

sebastianbach1001
Boboc
Boboc

Mesajde sebastianbach1001 » 04 Ian 2020, 19:06

~Multumim din inima telekom~ pentru canale de tot rasul pe care le-ati adaugat in locul celor care ma delectau. Sa stiti ca mai sunt si alti operatori care inca mai au acele canale. Asa ca fiind aproape de finalul contractului o sa ma orientez spre cei care au Eurosport, TLC...
1 x

sweetdeea211
Boboc
Boboc

Mesajde sweetdeea211 » 07 Ian 2020, 13:37

Nu se poate sa scoateți atâtea canale premium și în locul lor sa introduceți niște rahaturi ca altfel nu pot sa le numesc. Ați renunțat la unele din cele mai importante canale pentru mine și din aceasta cauza o sa renunț și eu la telekom.
1 x

danasarb20001
Boboc
Boboc

Mesajde danasarb20001 » 11 Ian 2020, 18:42

Buna seara. Sunt client Telekom de 20 de ani,dar ceea ce se intampla in ultimul an la aceasta companie depaseste puterea mea de intelegere.
Au majorat pretul abonamentelor ,,de la iei putere",la toate serviciile oferite,inclusiv la telefonia mobila,au scos din grila de programe tv cele mai interesante canale,discovery si Eurosport,viteza de internet merge in ritmul melcului si la serviciile fixe cat si la cele mobile. Cred ca au suficieti abonati daca isi permit acest lucru,asa ca nu mai vreau sa ii suprasolicit si eu cu cele 3 abonamente mobile si pachetul de tv,internet si telefonie fixa, Cu siguranta voi renunta la serviciile dumnealor in cel mai scurt timp.
1 x

Înapoi la “Feedback & Sugestii”